Mapa Poukaz Ala carte

Eventy & Akcie

Na Ranči u Bobiho sa snažíme vytvárať neporovnateľné zážitky pre každého, kto ku nám prichádza. Sme presvedčení, že záleží na každom detaile - od check-in, ubytovania, stravovania až po zábavu, konferenčné služby a tímové a súkromné aktivity. S našim vybavením a priestormi sme schopní uspokojiť malé i veľké skupiny, kde vám s veľkou hrdosťou pomôžeme vytvoriť zážitok, ktorý si budete dlho pamätať.


Súkromné oslavy a akcie

Neponúkame len „a la carte“ aktivity, ale snažíme sa, aby ste sa uvoľnili a užili si náš rezort naplno. Naši zamestnanci vám pripravia ohromujúce súkromné akcie bez stresu spôsobom, ktorý zdôrazní charakter akcie. Môžeme pre vás usporiadať súkromné skupinové aktivity alebo party......možností je neobmedzené množstvo.

VIAC INFORMÁCIÍ

Svadby

Ako jedno z unikátnych svadobných miest, u nás na ranči vám pripravíme svadbu ako jedinečný zážitok. Vieme vám pripraviť svadbu all-inclusive, ktorá zahŕňa ubytovanie, stravovanie, aktivity a všetky služby až pre 130 hostí. Spoľahnite sa, že vám pomôžeme s každým detailom vašej svadby. Podľa vašich predstáv na vyžiadanie zabezpečíme hudbu, starejšieho, fotografa, kameramana, romantickú jazdu svadobným kočom ťahanými bielymi lipicanmi alebo kladrubskými vraníkmi.

VIAC INFORMÁCIÍ

Školenia a semináre

Ranč u Bobiho predstavuje výborné prostredie pre vaše školenie, seminár alebo firemný teambuilding. Tesná blízkosť rieky Hron v tichom prostredí ponúka možnosti, ktoré posilnia spoluprácu vašej skupiny, rozhodovacie schopnosti a podporia tímovú prácu. S konferenčnými miestnosťami, vynikajúcou stravou a útulným ubytovaním určite zaručíme príjemný zážitok. Náš skúsený personál vám pomôže prispôsobiť každý detail vášho školenia ako i všetkých aktivít alebo jednoducho relaxu po jeho ukončení (po ukončení jeho pracovnej časti).

VIAC INFORMÁCIÍ

Školské výlety

Na Ranči u Bobiho nájdete všetko, po čom detské srdce a duša túžia. Kone, minigolf, bazén, detské ihrisko,... a samozrejmosťou je, že všetko ostatné vieme pripraviť na mieru podľa najodvážnejších detských túžob a fantázie. A čím sa radi pochválime? Všetko máme na jednom mieste. Deti sa vyšantia a  učitelia si môžu vychutnávať pobyt a mať ich pri hrách plne pod kontrolou Nakoľko je celý areál oplotený, deti sa „nezatúlajú“ mimo Ranč a zároveň im nič nebráni užiť si pocit voľnosti a slobody pri všetkých atrakciách, ktoré ponúkame.

VIAC INFORMÁCIÍ

Spoločným znakom všetkých eventov a aktivít je, že si môžete vyskúšať činnosti dedinského vidieka a zažijete niečo z jedinečného a autentického ducha Divokého západu.
Kontakt: 0905 536 295, info@bobiranc.sk.