Mapa Poukaz Ala carte

Šport

U nás nájdete profesionálnu off road dráhu, profesionálny tenisový kurt s umelým trávnikom a osvetlením, minigolfové ihrisko, bowlingové dráhy, pekne upravené ihrisko pre plážový volejbal, nechýba ani vonkajší bazén. Naše služby a športoviská vás určite prekvapia svojou kvalitou a v neposlednom rade rozlohou.

http://www.bobiranc.sk/wp-content/themes/bobi/images/pic/62/DSC_7350.jpg
http://www.bobiranc.sk/wp-content/themes/bobi/images/pic/62/Ranc-u-Bobiho-Bazen-2.jpg
http://www.bobiranc.sk/wp-content/themes/bobi/images/pic/62/Ranc-u-Bobiho-Minigolf-1.jpg
http://www.bobiranc.sk/wp-content/themes/bobi/images/pic/62/Ranc-u-Bobiho-Ruske-kolky-1.jpg
http://www.bobiranc.sk/wp-content/themes/bobi/images/pic/62/Ranc-u-Bobiho-Stvorkolky-2.jpg
http://www.bobiranc.sk/wp-content/themes/bobi/images/pic/62/Ranc-u-Bobiho-Tenisovy-kurt-4.jpg

Tenis

Náš športový areál zahŕňa profesionálny tenisový kurt s umelým trávnikom a osvetlením. Kurt je možné využívať denne, pričom vám radi poskytneme aj tenisové rakety a loptičky. Pretože myslíme na mladé talenty, tenisový kurt je možné využiť na tenisové tréningy a tiež rôzne tenisové sústredenia či organizáciu menšieho turnaja. V prípade, že ste pravidelným návštevníkom tenisového kurtu, radi si s Vami dohodneme individuálnu cenu, či už na tréningy, sústredenia alebo turnaje. Veľkou výhodou kurtu sú dámske aj pánske šatne so sprchami a sociálnymi zariadeniami. Nebaví Vás tenis? Náš kurt môžete využiť k rôznym iným loptovým hrám.

Cenník

Minigolf

Minigolfové ihrisko je vám k dispozícii celý deň, pričom súčasťou rezervácie je aj zapožičanie potrebného vybavenia pre hru (golfové palice, golfové guličky a podobne). Tie Vám poskytneme priamo v komplexe.

Cenník

Bowling

Ranč u Bobiho ponúka svojim návštevníkom jedinečné dve bowlingové dráhy. Sú výnimočné predovšetkým tým, že zatiaľ čo v zime sa nachádzajú v uzavretej reštaurácii, v lete po otvorení jednej steny sú súčasťou exteriéru. Zahrať si v lete na otvorenej bowlingovej dráhe je skutočný zážitok nielen pre celú rodinu, ale aj pre celé pracovné tímy. V prípade záujmu Vám odporúčame bowling rezervovať vopred.

Cenník

Plážový volejbal

Milujete loptové športy? Náš areál má pre Vás vždy pekne upravené ihrisko pre plážový volejbal. Neváhajte a príďte si k nám zahrať. Odporúčame rezervovať plážové ihrisko vopred.

Cenník

Bazén

Areál nášho ranča vám ponúka možnosť využitia vonkajšieho bazénu o veľkosti 12×6 m a hĺbke 1,2 m. Bazén bol vybudovaný pre našich hostí, aby sa počas horúcich letných dní mali kde osviežiť, zaplávať si, či zabaviť sa s deťmi. Bazén ponúka možnosť zahrať si volejbal priamo vo vode! Využite možnosť a zarezervujte si bazén len pre seba.

Cenník

V Ranči u Bobiho v Novom Tekove máte ďalej možnosť vyskúšať:
  • biliard,
  • stolný tenis,
  • stolný futbal,
  • ruské kolky,
  • bedmintové ihrisko,
  • ihrisko na nohejbal,
  • zapožičať horské bicykle.
  Môžete prežiť deň ako pravý rančer navyše s bonusmi, ktoré ani pravý rančer nemá.