Reštaurácia

Mapa Poukaz Kalendár

Reštaurácia

Mimoriadne lahodné zážitky čakajú hostí na Ranči u Bobiho, kde kuchári majú jedinečný talent pre vytváranie nezabudnuteľných jedál, ktoré odrážajú kulinárske dedičstvo nielen divokého západu. Kuchársky tím sa snaží zapôsobiť na každého hosťa. Naša ponuka siaha od kovbojského menu až po luxusný catering. Samozrejme, že to všetko pri zachovaní autentickej atmosféry ranča. Či už je to jelení steak alebo čiernohorský rezeň, berieme do úvahy aj špeciálne diétne požiadavky od našich klientov.

https://www.bobiranc.sk/wp-content/uploads/2018/12/Ranc-u-Bobiho-Restauracia-3.jpg
https://www.bobiranc.sk/wp-content/uploads/2018/12/Ranc-u-Bobiho-restauracia-2.jpg
https://www.bobiranc.sk/wp-content/uploads/2018/12/Ranc-u-Bobiho-restauracia-3.jpg

Leto, grilovačka, živá hudba a tanec pod hviezdnou oblohou. V altánku na grile s fantáziou pripravené čerstvé a výdatné jedlá budú jednými z najpamätnejších častí vášho pobytu.
A najdôležitejšie je, že produkty na prípravu lahodných jedál zabezpečujeme predovšetkým od lokálnych chovateľov výlučne z čerstvého nemrazeného mäsa a z vlastnej 38 árovej záhrady.


Raňajky:

Vychutnajte si výdatné raňajky denne od 7:00 do 10:00 hod. v reštaurácii. Pochutnajte si na obľúbených rančerských raňajkách, čerstvých vajíčkach, opečenej slaninke, ktoré tvoria základ na posilnenie sa pred dennými aktivitami.


Obed:

„Doplňte palivo“ pri obede už od 10:00 hod. až do popoludnia priamo v reštaurácii. Rozhodnite sa pre jelení steak na smotanových dubákoch a zemiakové šúlance. Vynikajúca ponuka ponúka dostatok možností pre všetky vaše chute a potreby.

Jedálny lístok

Nápojový lístok


Večera:

Užite si pohodlie po dni plnom zážitkov a vychutnajte si jedlo s gurmánskym nádychom. Pozývame všetkých kovbojov a kovgirls na steak z lososa.


Pre usporiadanie rôznych akcií, svadieb a eventov sú k vašej plnej dispozícii:

  • Reštaurácia – kapacita 100 osôb s vlastným barom.
  • Záhradná reštaurácia – kapacita 70 osôb + letná terasa s kapacitou 40 osôb s vlastným barom – tu sa nachádza aj bowling.
  • Veľký salón – kapacita 50 osôb bez baru.
  • Malý salón – kapacita 30 osôb, bez baru.

Otváracie hodiny: Pondelok – štvrtok od 07:00 do 21:00 hod., piatok od 7:00 do 22:00 hod., sobota od 07:30 do 22:00 hod., nedeľa od 7:30 do 21:00 hod.