Kone

Mapa Poukaz Kalendár

Kone

Kone

Skúseným ako i začínajúcim, nadšeným rančerom dokážeme, že pohľad na svet je zo sedla koňa skutočne najkrajší práve u nás. Správne namiešaná kombinácia nádhernej prírody, ušľachtilých koní a nášho nadšenia vám zaručí, že čas strávený u nás bude čas bez starostí a plný pozitívnych zážitkov.

VIAC INFORMÁCIÍ


Jazda na koni

Naše jazdy na koni miešajú autentické dedičstvo anglického štýlu a oddychovú aktivitu pre každého bez ohľadu na úroveň zručností. Táto pokojná jazda na koni predstavuje ideálnu príležitosť spoznať faunu a flóru popri rieke Hron.

VIAC INFORMÁCIÍ


Jazdecká akadémia „Bobík“

Na skúsenostiach nezáleží – skúsený začiatočník alebo pokročilý jazdec, Jazdecká akadémia Bobík splní predstavy a požiadavky každého z nich. Všetci v akadémii sa snažíme urobiť maximum pre to, aby sa k nám deti a dospelí pravidelne a s radosťou vracali. Pravidelných nadšencov jazdenia odmeníme bonusmi v podobe zvýhodnených výukových hodín.

VIAC INFORMÁCIÍ


Kurzy jazdenia

Ponúkame celoročný kurz jazdenia pre začiatočníkov i mierne pokročilých jazdcov. Jazdy na koňoch vám poskytnú rozsiahle jazdecké zručnosti, zlepší jazdecké schopnosti, lepšie pochopenie seba samého a jeden z najunikátnejších prázdninových zážitkov, priamo tu na Ranči u Bobiho v Novom Tekove.

VIAC INFORMÁCIÍ


Jazdy na koči, voze a bričke

Nemusíte sa narodiť ako princ alebo princezná, aby ste si vychutnali neopakovateľnú atmosféru jazdy na koči. Nezabudnuteľná jazda na koči alebo na voze začína po okolí ranču, pokračuje popri rieke Hron a nakoniec cez dedinku Nový Tekov späť do areálu ranča.

VIAC INFORMÁCIÍ


Škola jazdenia pre deti

Každému záujemcovi sa venujeme individuálne, jednotlivé lekcie je možne upraviť podľa individuálnych potrieb, po každej lekcii možnosť individuálne si s trénerom naplánovať ďalšiu lekciu, v prípade záujmu o ďalší výcvik je možné si individuálne dohodnúť nadstavbu kurzu.

VIAC INFORMÁCIÍ


Objednávky telefonicky na čísle 0905 536 295, e-mailom: info@bobiranc.sk alebo priamo na recepcii na ranči.