Jazda na koni

Mapa Poukaz Kalendár

Jazda na koni

Naše jazdy na koni miešajú autentické dedičstvo tradičného anglického štýlu a oddychovú aktivitu pre každého bez ohľadu na úroveň zručností. Táto pokojná jazda na koni predstavuje ideálnu príležitosť spoznať faunu a flóru popri rieke Hron.

https://www.bobiranc.sk/wp-content/uploads/2018/12/DSC_7462-3.jpg
https://www.bobiranc.sk/wp-content/uploads/2018/12/DSC_7661.jpg
https://www.bobiranc.sk/wp-content/uploads/2018/12/DSC_7916-2.jpg

Ranč u Bobiho poskytuje klasické jazdy na koni pre jazdcov všetkých vekových kategórií ako pre začiatočníkov či skúsených jazdcov. Ak máte minimálne skúsenosti s jazdením na koni, nemusíte sa obávať. Náš tréner vás povedie krok za krokom vedľa vás a pre váš úplný pocit istoty bude viesť vášho koňa. V prípade, že ste skúsenejší jazdec, tréner pôjde na svojom koni. Ak vás čokoľvek zaujíma zo života či starostlivosti o kone, neváhajte sa počas jazdy porozprávať s našimi trénermi, ktorí vám veľmi ochotne sprostredkujú zaujímavé informácie.Purchase swiss clenbuterol, purchase musculatio steroide agir avec les grandifontains buy magnum test r 200 sustanon 250 testosterone mix with uk shipping chocolate fondant cake – rich in protein and no baking – strong academy bodybuilding for women.

Rančeri majú na výber z nasledovnej ponuky:


20 min. vychádzka:

Na tejto kratšej vychádzke vás povedieme popri rieke Hron, po lúkach v okolí Ranča u Bobiho a kopytá koní vás dovedú až po priehradu Hrona.
Cenník


45 min. vychádzka:

Na dlhšej vychádzke vás popri rieke Hron tréner učí základy jazdenia.
Cenník


100 min. vychádzka:

Výlet na koňoch pre skúsenejších jazdcov ku soche sv. Urbana, ktorý je patrónom obce Nový Tekov. Túto trasu je možné absolvovať za účasti trénera. Výlet pozostáva z cvalu, klusu podľa vašich schopností cez polia poza obec Nový Tekov, potom sa prechádza cez vinice až k soche sv. Urbana. Celá táto trasa je veľmi zaujímavá, nakoľko sa jazdí cez polia, do kopca aj dole z kopca, pričom máte možnosť vidieť vinice, ktoré sa nachádzajú na južných svahoch obce Nový Tekov.
Výlet na koňoch je určený pre skúsených jazdcov, ktorí zvládnu sami nasedlať koňa. Až po zvládnutí nasedlania vám môžeme garantovať 100 minút v sedle.
Cenník

Náš tip 1

Ak ste začiatočník a zaujala vás na vlastnej koži pomalá jazda na koni krok za krokom, doporučujeme Kurz jazdenia, ktorý prebieha vo výbehu pre kone a v areáli ranča.

Obmedzenie: osoba nad 130 kg nesmie jazdiť na koni.

Objednávky telefonicky na čísle 0905 536 295, e-mailom: info@bobiranc.sk alebo priamo na recepcii na ranči.