Mapa Poukaz Kalendár Kalendár

Jazda na koni

Naše jazdy na koni miešajú autentické dedičstvo tradičného anglického štýlu a oddychovú aktivitu pre každého bez ohľadu na úroveň zručností. Táto pokojná jazda na koni predstavuje ideálnu príležitosť spoznať faunu a flóru popri rieke Hron.

https://www.bobiranc.sk/wp-content/uploads/2018/12/DSC_7462-3.jpg
https://www.bobiranc.sk/wp-content/uploads/2018/12/DSC_7661.jpg
https://www.bobiranc.sk/wp-content/uploads/2018/12/DSC_7916-2.jpg
Ranč u Bobiho poskytuje klasické jazdy na koni pre jazdcov všetkých vekových kategórií ako pre začiatočníkov či skúsených jazdcov. Ak máte minimálne skúsenosti s jazdením na koni, nemusíte sa obávať. Náš tréner vás povedie krok za krokom vedľa vás a pre váš úplný pocit istoty bude viesť vášho koňa. V prípade, že ste skúsenejší jazdec, tréner pôjde na svojom koni. Ak vás čokoľvek zaujíma zo života či starostlivosti o kone, neváhajte sa počas jazdy porozprávať s našimi trénermi, ktorí vám veľmi ochotne sprostredkujú zaujímavé informácie.

Rančeri majú na výber z nasledovnej ponuky:


20 min. vychádzka:

Na tejto kratšej vychádzke vás povedieme popri rieke Hron, po lúkach v okolí Ranča u Bobiho a kopytá koní vás dovedú až po priehradu Hrona. Cenník


45 min. vychádzka:

Na dlhšej vychádzke vás popri rieke Hron tréner učí základy jazdenia. Cenník


100 min. vychádzka:

Výlet na koňoch pre skúsenejších jazdcov ku soche sv. Urbana, ktorý je patrónom obce Nový Tekov. Túto trasu je možné absolvovať za účasti trénera. Výlet pozostáva z cvalu, klusu podľa vašich schopností cez polia poza obec Nový Tekov, potom sa prechádza cez vinice až k soche sv. Urbana. Celá táto trasa je veľmi zaujímavá, nakoľko sa jazdí cez polia, do kopca aj dole z kopca, pričom máte možnosť vidieť vinice, ktoré sa nachádzajú na južných svahoch obce Nový Tekov. Cenník

Náš tip 1

Ak ste začiatočník a zaujala vás na vlastnej koži pomalá jazda na koni krok za krokom, doporučujeme Kurz jazdenia, ktorý prebieha vo výbehu pre kone a v areáli ranča.

Obmedzenie: osoba nad 130 kg nesmie jazdiť na koni.
Objednávky telefonicky na čísle 0905 804 370, e-mailom: info@bobiranc.sk alebo priamo na recepcii na ranči.