Kurzy jazdenia

Mapa Poukaz Kalendár

Kurzy jazdenia

Ponúkame celoročné kurzy jazdenia pre deti od 10 rokov a dospelých, pre začiatočníkov i mierne pokročilých jazdcov. Jazdy na koňoch vám poskytnú rozsiahle jazdecké zručnosti, zlepšíte jazdecké schopnosti a zažijete jeden z najunikátnejších prázdninových zážitkov, priamo tu na Ranči u Bobiho v Novom Tekove.

https://www.bobiranc.sk/wp-content/uploads/2018/12/DSC_7527.jpg
https://www.bobiranc.sk/wp-content/uploads/2018/12/DSC_7686.jpg
https://www.bobiranc.sk/wp-content/uploads/2018/12/DSC_7901.jpg

Je veľa krásnych miest na svete, no my sme sa rozhodli život stráviť pre nás na tom najúžasnejšom, a to na konskom chrbte. Ranč u Bobiho chová koníky a venuje sa ich výcviku už od roku 2000. Dlhé roky sa venujeme rôznym kurzom pre širokú verejnosť a ku každému záujemcovi pristupujeme individuálne podľa jeho doterajších schopností a jeho vlastného záujmu.

Tréningy za účasti trénerov, bývalých profesionálnych jazdcov, prebiehajú denne od 8:00 do 22:00 hod. Ani počasie u nás nehrá žiadnu rolu, keďže patríme medzi jedných z mála, môžeme sa pochváliť novou krytou halou, samozrejme s osvetlením. Počas pekného počasia využívame vonkajšiu jazdiareň, v prípade záujmu je možná vychádzka, brodenie i kúpanie v rieke Hron. Počas tréningu detičiek môžu rodičia stráviť príjemný čas v našom wellness, reštaurácii alebo počas leta v bazéne.

Bezpečnosť je u nás na prvom mieste, v cene kurzu je zahrnuté aj poistenie.
Kurzy jazdenia prebiehajú vo výbehu pre kone, v areáli a okolí ranča. V prípade nepriaznivého počasia kurzy prebiehajú v krytej jazdiarni. Spoľahnite sa na naše dlhoročné skúsenosti. Naše kurzy jazdenia sú nastavené tak, že ak ich budete navštevovať plynule bez prestávky po celú dobu trvania, budeme sa spolu tešiť z viditeľných výsledkov.


Kurz „Hor sa do sedla, kovboj“

Kôň je boží dar ľudstvu. Tak prečo nedarovať takýto jedinečný zážitok? Či už deťom od 10 rokov alebo dospelému. Balík Hor sa do sedla, kovboj obsahuje nezabudnuteľných 10 x 45 minút, kde sa rančeri oboznámia ako sa o koníky správne starať, taktiež základy nasedlávania a uzdenia, ako držať správnu rovnováhu pri kroku či kluse a uvidí, aké je nádherné prechádzať sa len tak v prírode so svojím tátošom.

Cena za celý kurz jazdenia (10 lekcií á 45 min.):   Cenník

Obmedzenie: osoba nad 130 kg nesmie jazdiť na koni.

Platnosť kurzu: 2 mesiace odo dňa začatia kurzu

Objednávky telefonicky na čísle 0905 536 295, e-mailom: info@bobiranc.sk alebo priamo na recepcii na ranči.