Šport & Relax

Mapa Poukaz Kalendár

Šport & Relax

Neobmedzené možnosti na trávenie voľného času. U nás nájdete profesionálnu off road dráhu, ihriská, plážový volejbal, bowling, tenis, minigolf , vonkajší bazén, relax centrum a množstvo ďalších atrakcií.


Šport

Náš športový areál zahŕňa profesionálny tenisový kurt s umelým trávnikom a osvetlením, minigolfové ihrisko, bowlingovú dráhu, pekne upravené ihrisko pre plážový volejbal, nechýba ani vonkajší bazén.

VIAC INFORMÁCIÍ


Atrakcie v okolí

Atrakcie a zážitky v okolí. Aktívna dovolenka plná zážitkov a atrakcií v tesnej blízkosti nášho ranča je zárukou nezabudnuteľných pobytov.

VIAC INFORMÁCIÍ


Masáže

Ranč u Bobiho je ideálnym miestom pre kvalitnú relaxáciu, kde nájdete pokoj a uvoľnenie po dni plnom aktivít a dobrodružstiev. Nechajte sa unášať upokojujúcimi dotykmi masérov alebo povzbudiť dušu a telo. Náš skúsený, ochotný a dobre informovaný personál vám rád poradí.

VIAC INFORMÁCIÍ


Súkromné wellness

Ponúkame vám možnosť využitia súkromného wellness s vírivku a fínskou saunou. Zabezpečíme súkromie a nefalšovaný kľud pre relaxáciu. Profesionálna vírivka má kapacitu maximálne 6 osôb, fínska sauna je určená tiež maximálne pre 6 osôb.

VIAC INFORMÁCIÍ


Adrenalín na štvorkolkách

Bláznivá adrenalínová jazda na profesionálnej dráhe s dĺžkou 600 m plná adrenalínu a zábavy vám nedá spávať tesne pred, ani dlho po tomto zážitku.

VIAC INFORMÁCIÍ