Mapa Poukaz Ala carte

Kurzy jazdenia

Ponúkame celoročné kurzy jazdenia pre deti a dospelých, pre začiatočníkov i mierne pokročilých jazdcov. Jazdy na koňoch vám poskytnú rozsiahle jazdecké zručnosti, zlepšíte jazdecké schopnosti a zažijete jeden z najunikátnejších prázdninových zážitkov, priamo tu na Ranči u Bobiho v Novom Tekove.

http://www.bobiranc.sk/wp-content/themes/bobi/images/pic/50/DSC_7527.jpg
http://www.bobiranc.sk/wp-content/themes/bobi/images/pic/50/DSC_7686.jpg
http://www.bobiranc.sk/wp-content/themes/bobi/images/pic/50/DSC_7901.jpg
Je veľa krásnych miest na svete, no my sme sa rozhodli život stráviť pre nás na tom najúžasnejšom, a to na konskom chrbte. Ranč u Bobiho chová koníky a venuje sa ich výcviku už od roku 2000. Dlhé roky sa venujeme rôznym kurzom pre širokú verejnosť a ku každému záujemcovi pristupujeme individuálne podľa jeho doterajších schopností a jeho vlastného záujmu. Tréningy za účasti trénerov, bývalých profesionálnych jazdcov, prebiehajú denne od 8:00 do 22:00 hod. Ani počasie u nás nehrá žiadnu rolu, keďže patríme medzi jedných z mála, môžeme sa pochváliť novou krytou halou, samozrejme s osvetlením. Počas pekného počasia využívame vonkajšiu jazdiareň, v prípade záujmu je možná vychádzka, brodenie i kúpanie v rieke Hron. Počas tréningu detičiek môžu rodičia stráviť príjemný čas v našom wellness, reštaurácii alebo počas leta v bazéne. Bezpečnosť je u nás na prvom mieste, v cene kurzu je zahrnuté aj poistenie. Kurzy jazdenia prebiehajú vo výbehu pre kone, v areáli a okolí ranča. V prípade nepriaznivého počasia kurzy prebiehajú v krytej jazdiarni. Spoľahnite sa na naše dlhoročné skúsenosti. Naše kurzy jazdenia sú nastavené tak, že ak ich budete navštevovať plynule bez prestávky po celú dobu trvania, budeme sa spolu tešiť z viditeľných výsledkov.

Hor sa do sedla, kovboj

Kôň je boží dar ľudstvu. Tak prečo nedarovať takýto jedinečný zážitok? Či už deťom od 10 rokov alebo dospelému. Balík Hor sa do sedla, kovboj obsahuje nezabudnuteľných 10 x 45 minút, kde sa rančeri oboznámia ako sa o koníky správne starať, taktiež základy nasedlávania a uzdenia, ako držať správnu rovnováhu pri kroku či kluse a uvidí, aké je nádherné prechádzať sa len tak v prírode so svojím tátošom.

Cena za celý kurz jazdenia (10 lekcií á 45 min.):   Cenník

Obmedzenie: osoba nad 130 kg nesmie jazdiť na koni.

Platnosť kurzu: 2 mesiace odo dňa začatia kurzu

Hrdinovia v sedle

Tvoj kôň môže byť len tak odvážny, ako ty sám. Preto sa neboj a prihlás sa na rozšírený kurz s 20 lekciami, každá po 45 minút. Za sumu 120 € získaš okrem základnej starostlivosti o koňa poznatky z nasedlávania, uzdenia, správneho držania tela, zistíš ako správne kráčať či klusať, a rozvinieme v tebe neodmysliteľnú jazdeckú zručnosť, drezúru. Tešiť sa môžeš i na parkúr, a ak prípravu nepodceníš a zvládneš ju, môžeš sa budúci rok postaviť i do pretekov. Tak ukáž, čo v tebe drieme!

Cena za celý kurz jazdenia (20 lekcií á 45 min.): Cenník

Obmedzenie: osoba nad 130 kg nesmie jazdiť na koni.

Platnosť kurzu: 3 mesiace odo dňa začatia kurzu

Vodenie koníka / poníka

Ku koníkom neodmysliteľne patria i poníky. Príďte si obe tieto vznešené zvieratká nakŕmiť, popásť a naučiť sa, aká dôležitá je starostlivosť o ne. Bezpečnosť je pre nás veľmi dôležitá, v cene 5,00 € je preto zahrnuté poistenie, ale i prístup trénera. Zažite 45 minút plných nadšenia.

Cena za 45 min. vrátane poistenia:   Cenník

Objednávky telefonicky na čísle 0905 804 370, e-mailom: info@bobiranc.sk alebo priamo na recepcii na ranči.